Vera nuk është afër, por plazhin e Oltës mund ta kërkoni që tani dhe të bëni planet

by admin
Spread the love

Të shumtë janë personazhet e njohur që sapo nisin ditët me shi zgjedhin të udhëtojnë drejt një vendi plot diell, mundësisht ku dhe detin mund ta shijosh 100%. Disa zgjedhin Dubain, e të tjerë vende të tjera ekzotike nëpër botë.
Olta Gixhari ka zgjedhur një nga 10 plazhet më të bukur në botë, të quajtur “Cayo Coco”.
Plazhi përshkruhet si një vend tropikal dhe i përket Kubës, e është i njohur gjithashtu për rërën e bardhë, flamingot e gjatë me një florë dhe faunë shumë të pasur.
Olta ka ndarë një pjesë të vendit, i cili me siguri do ju zilepsë e do ju bëjë të “google-oni” pak./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like