Fillon bllokimi i ligjeve nga Koalicioni ASH-AA sot janë par …

Fillon bllokimi i ligjeve nga Koalicioni ASH-AA sot janë parashtruar mbi 600 amandamente Ashtu siç paralajmëruan se do të bllokojnë …

Izet Mexhiti jep dorëheqje nga pozita e koordinatorit të BDI …

Kryetari i grupi parlamentar të BDI-së, Izet Mexhiti, ka informuar sot kryetarin e Parlamentit Talat Xhaferi, se tërhiqet nga posti …

Rikthehet ora policore në Maqedoni

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe me rekomandim të Komisionit për Sëmundje Infektive ka propozuar para Qeverisë vendosjjen e orës policore …

Tetovë: Nusja i jep dajak vjehrit e bën për spital

Një banor 74 vjeçar i një fshati të Tetovës është dërgua në Spitalin Klinik rreth orës 23:30 të mbrëmjes së …

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Shkup – Me vendim të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE), nga sonte në mesnatë çmimet me pakicë të benzinës Euro …

Çairi dhe Saraji festuan 7 Marsin, munguan funksionarët e la …

Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në manifestimin …