Poston foton/ Princ Leka konfirmon lidhjen me fotografen?

by admin
Spread the love

Princ Leka dhe Elia Zaharia prej disa javësh janë në qendër të vëmendjes së medias rozë, për shkak të lajmeve se marrëdhënia e çiftit është në krizë dhe kanë nisur procedurat e divorcit.

Ndonëse dyshja akoma nuk kanë reaguar në lidhje me këto lajme që po arkullojnë, të shumta kanë qenë aludimet e publikut se Princi ka nisur romancë me një fotografe shqiptare.

Megjithatë së fundmi përmes një postimi, ky i fundit i ka shtuar akoma më shumë “benzinë” zjarrit, teksa publikoi në Instagram një aparat fotografik.

Me këtë veprim fansat janë të bindur se Princi ka rigjetur sërish dashurinë, ndërsa akoma nuk dihet nëse ishte “tradhtia” e Lekës ajo që çoi në përfundimin e martesës me Elian apo jo.

Lajmet për ndarjen e tyre filluan të qarkullojnë, pasi Elia publikoi disa foto nga ditëlindja e princesësh Geraldinë dhe askund nuk u pa princ Lekën, çka ngjalli dyshime se mund të jenë duke kaluar një krizë në çift, ose janë ndarë në heshtje.

Nga ana tjetër edhe kartolina e Krishtlindjes e Princ Lekës me vajzën Geraldina duket se konfirmoi ndarjen e tij nga Elia Zaharia pas 7 vitesh martesë.

The post Poston foton/ Princ Leka konfirmon lidhjen me fotografen? appeared first on NTV.

You may also like