IZRAEL – Netanyahu i nënshtrohet një operacioni, Levin merr drejtimin e qeverisë

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpegTEL AVIV, 31 mars /ATSH-ANSA/ – Kryeministri izraelit, Benyamin Netanyahu do t’i nënshtrohet një operacioni në hernie këtë mbrëmje, njoftoi zyra e tij e shtypit.

”Operacioni do të bëhet nën anestezi të përgjithshme”, shtoi ajo.

”Ministri i Drejtësisë, Yariv Levin do të marrë përsipër kreun e përkohshëm të qeverisë gjatë operacionit”, shtoi zyra e kryeministrit./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakRama ndan pamje nga bregdeti i Shëngjinit


You may also like