Fjolla Morina rikthehet me poza provokuese në rrjete sociale

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është rikthyer në rrjete sociale me disa poza të reja. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz vetëm në Instagram, ka sjell fotografi duke vënë në pah format trupore. Ajo shfaqet me një fustan shkëlqyes të prerë anash, teksa duket në formë të mirë. Bukuroshja është shfaqur me një stil të ri të flokëve dhe me një grim të veçantë. Komplimentet po ashtu qenë të shumta në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit. Fjolla ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika e po ashtu edhe nga rrjetet sociale.

FOTO: Fjolla Morina rikthehet me poza provokuese në rrjete sociale

The post Fjolla Morina rikthehet me poza provokuese në rrjete sociale appeared first on NTV.

You may also like