Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore, anulon koncertin – Shqip

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri padyshim që është një nga artistet më të suksesshme të skenës muzikore shqiptare.

Dafina, e cila numëron miliona klikime më këngët e saj në youtube, gjatë kësaj kohë është duke realizuar koncertet e shumta të sezonit të verës.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja duket se nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore.

Dafina mesa duket është sëmurë, dhe për këtë arsye ajo i ka njoftuar fansat e saj se është detyruar ta anulojë koncertin e saj të fundit.

“Kërkoj falje për mungesën në Pejë sonte, për shkaqe shëndetësore, ju premtoj që shumë shpejt do tju sjell një super show për ju! E juaja Dafina”, ka shkruar Dafina në Instastory.

You may also like