Zhaklin-Luizi po e përdor Tean, për të bërë xheloze Kiarën

by admin
Spread the love

 

 

Debati mes Teas dhe Kiarën, u komentua edhe nga Zhaklin Lekatarin.

Zhaklin: Çifti Luiz-Kiara, nuk është ende çift. Unë mendoj se Luizi po e përdor Tean, për të bërë xheloze Kiarën. Kur kishit marrëdheniën Luiz-Tea besoja se mes jush kishte diçka. Në fillimet tuaja, Tea mendonte se kishte një lloj “pushteti”, që mund të të drejtonte ty. Prandaj them që ajo u lëndua shumë kur ti e ofendove.

 

 

Tea: Unë vërtetë u lëndova, por nuk ndodhi për shkak se mendoja që kisha një superioritet. Kjo nuk do të thotë që unë kisha pretendiume të tjera. Ky është perceptim i gabuar.

Zhaklin: Jo nuk është perceptim i gabuar. Për dy javë, nuk bëhesh dot mik me dikë. Mendoj se ti je një vajzë inteligjente. Ti tani po bën lojën tënde. Ti don të luash me Luizin dhe Kiarën.

Tea: Janë ata që më përfishjnë.

Zhaklin: Të gjithë ju po luani. Ju jeni lojën tuaj në çift. Personazhi i tretë, po luan. Ju të tre po luani.

Efi: Nuk më pëlqyen prekjet në perfomancë.

Tea: E vetmja mënyrë që unë të qeshja me Luizin, ishte që ai të bëhej qesharak. Dorën në bark ja vura për ta vënë në siklet, vetëm kaq. Çfarë faji kam unë në këtë mes.

Efi: Ti po i krijon hapësirë.

Kristi: Të gjitha situatat po bëhen plastike, nuk ka asgjë reale.

Luizi: A nuk e bëri reale Kiara këtu përara grupit, kur tha a ke rënë në dashuri me Luizin?

You may also like