Trajneri legjendar në futbollin italian pëson atak kardiak, ja si paraqitet gjendja e tij

by admin
Spread the love

Trajneri i Peskarës, Zdenek Zeman ka pësuar një atak kardiak para stërvitjes së ekipit.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi përmes një postimi në rrjetet sociale.

Tekniku është shtruar në klinikë teksa gjendja e tij është stabilizuar.

Rikujtojmë që Peskara luan në Serinë C në Itali dhe aktualisht ndodhet në vendin e 3-të me 30 pikë.

Zeman dikur ka drejtuar Lacion, Romën dhe Napolin. Ai njihet ndryshe edhe si armiku i betuar i juventusit

PANORAMASPORT.AL

You may also like