“Ti manipulon”/ Tea-Je xheloze. Debat mes Kiarës dhe Teas

by admin
Spread the love

Përveç Oltës dhe Efit, edhe Kiara ka debatuar ashpër me Tean këtë javë. Klipet e transmetuara mbrëmjen e sotme, krijuan përplasje mes të dyjave.

Tea: Do doja shumë që Kiara dhe Efi të kishin parë darkën me Luizin. Nuk është e vërtëtë që unë e kam qejf Luizin.

Efit: Ti i merr erë të qafa. Unë shokëve të mi nuk ja bëj dot këtë.

Tea: Kiara ka filluar të reagojë kundrjet meje, pas performancën time me Luizin. Ishte vetëm një performancë. Pas kësaj, Kiara ka nisur të më thotë, “Pse i flet Luzit”?  Kam nisur të mendoj që është xhelozi.

Kiara: Në asnjë moment nuk kam me menduar qe mund të jetë xhelozi. Ajo ka dashur ta tregojë veten se jam pjesë e një trekëndëshi. Pjesa që më ka bezdisur ka qenë morali që më ka bërë disa javë më parë për Luizin. Nga ana tjetër, ka bërë të njëjtën gjë vetë. Një herë tha nuk rri më me Luizin, pastaj e përqafonte atë.

Tea: O zonjë e dashur, më caktuan të performoj me të.

Kiara: Qetësohu.

Tea: Ai djalë më kishte një nder borxh. Unë i kërkova që po nuk i fola të mos më fliste. Unë e kam përqafuar vetëm pas performancës. Kam komiunikuar vetëm ditën që kemi bërë provat e performancës.

Kiara: Nuk jam aspak xheloze për asnjë nga vajzat këtu. Nuk e kam në tip dhe nuk kam arsye, Këtë gjë, dua ta cilkësoj. Në kuadër të lojës nuk më pqlen, Manipulon.

Amos: S’ja kam haberin fare kësaj situate.

Kristi: Është komplet fake.

Tea: Unë isha e detyruar.

Luizi: Duke marrë parasysh se sa shumë janë shprehur te Kiara, unë kam dadhur të marr një përgjie nga Kiara për të kuptuar nëse ka xhelozi mes vajzave. I jap të drejtë Teas për momentet kur u vesh për darkën. Po shihja Kiarën nëse do bëhej xheloze. Kiara dhe Tea nuk kishin lidhje me “lojën” time.

Tea: Nuk isha pjesë e asaj situate.

Luizi: As nuk kam luajtur as nuk jam tallur. Thjeshtë pashë reagimet e saj, dhe po e adhuroja në atë momente Kiarën sepse po qeshte. Kiara nuk ka ndaluar një sekond duke qeshur. Kur solli shishen e verës, meë tha që e ka detyre ta sillte te darka.

Kiara: E ka fajin Amos, ai më tha.

You may also like