Eksperienca në Big Brother dhe takimi me ish-bashkëshortin, rrëfehet Diola Dosti

by admin
Spread the love

Diola ka folur për herë të parë rreth eksperiencës së saj në Big Brother VIP. E ftuar në “TAR”, Diola u shpreh:

“Ish-bashkëshortin e kam takuar të nesërmen dhe më bëri çudi me thënë të drejtën sepse më dha dorën tamam jo si gjithmonë gjysmë.

“Kjo është e vërtetë, Xhonatani ishte një person që kishte një energji krejtësisht tjetër nga personat e tjerë, ishte një person pa sherr, i sinqertë, kishte një kimi shumë të pastër

. Ashtu jam edhe unë dhe kjo ishte arsyeja se pse ne të dy na lidhnin edhe lojërat në fakt. Edhe pjesa e kërcimit pastaj sepse është komentuar shumë ajo, unë kam kërcyer edhe me Luizin në fillim. Unë e kam pasion kërcimin”, tha Diola.

You may also like