E lodhur nga aferat e dashurisë: Kim Kardashian do “të pushojë” pak deri në një lidhje të re romantike! (Video)

by admin
Spread the love

Kim Kardashian mesa duket e ka kërkuar dashurinë në të gjitha vendet e gabuara.  Pas dramës së saj të vazhdueshme me ish-bashkëshortin Kanye West dhe ndarjes me Pete Davidson, ylli i realitetit ka vendosur të marrë një qasje të re.

Në një paraqitje në emisinin “The Late Late Shoë”, Kardashian i tha prezantuesit James Corden se ajo aktualisht është beqare dhe nuk kërkon të takohet, sepse ajo thjesht dëshiron “të qetësohet për pak kohë”.  Por kur të jetë gati, Kardashian ka një plan që do të shmangë këdo nga bota e e argëtimit.

“Më duket sikur duhet të bëj diçka, si të shkoj në vende të ndryshme”, u përgjigj ajo kur Corden pyeti se ku i takon Kim Kardashian njerëzit.  “Është e qartë se nuk po funksionon, çfarëdo që po bëj.  Pra, nuk e di.  Ndoshta, si, një spital dhe të takohet me një mjek.  Një studio ligjore.  Unë mendoj se do të jenë, si shkencëtarë.  neuroshkencëtar.  Biokimist.  Doktor.  avokat.  Kjo është ndoshta ajo që unë parashikoj në të ardhmen.”

Kardashian diskutoi gjithashtu për të ndjekur shkollën juridike dhe për të qenë në kopertinën e revistave të panumërta, si dhe për fotosesionin e saj të parë me Karl Lagerfeld.

Manjati i realitetit televiziv e quajti dorëheqjen me Davidson, i njohur më së miri si anëtar i kastit në Saturday Night Live, në gusht.  Dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre nëntëmujore shumë të publikuar, duke përmendur oraret e ngjeshur të çiftit dhe lidhjen në distancë si arsyen e ndarjes.  Ndarja ishte një lehtësim për Ëestin, i cili në mënyrë famëkeqe thirri Davidson në një këngë në albumin e tij Donda 2 dhe lëshoi ​​shumë zhurmë në mediat sociale kundër komedianit, duke synuar betejat e tij të së kaluarës me varësinë dhe problemet e shëndetit mendor.

Në fillim të këtij muaji, Kardashian iu drejtua qasjes së saj të shpërndarë në trajtimin e krizës klimatike.  Ylli televiziv është thirrur kohët e fundit për përdorimin e tepërt të ujit gjatë thatësirës në Kaliforni dhe për përdorimin e një avioni privat.

“Unë bëj atë që mundem,” ndau ajo në një bisedë të fundit me temën “American Dream” me Intervieë Magazine.  “Por ju duhet të zgjidhni dhe zgjidhni atë që vërtet funksionon për ju në jetën tuaj.”

Ajo shtoi, “Unë besoj në ndryshimin e klimës dhe besoj se çdo gjë mund të ndihmojë.  Por unë gjithashtu besoj në të qenit realist dhe mendoj se ndonjëherë ka kaq shumë për t’u shqetësuar në këtë planet dhe mund të jetë vërtet e frikshme të jetosh jetën tënde me ankth”, Marre nga Yahoo.com

Lexo lajme interesante

You may also like