Demokratët e Fierit lumë SMS refuzuese Bashës: Je i shkarkuar, jemi me Berishën, mblidh mendjen

by admin
Spread the love

Demokratët e Fierit, refuzojnë ftesën e deputetit Lulzim Basha për të marrë pjesë te takimi i thirrur prej tij, nesër në Fier, ku një mesazh anonim është shpërndarë te delegatët dhe anëtarësia e PD.

Por përgjigjjet e demokratëve janë epike.

Siç mund t’i shihni në foto, anëtarët e PD e kanë refuzuar Bashën.

Thuajse të gjithë i kujtojnë atij se është shkarkuar nga kryetar i PD.

Të tjerë nuk shkojnë se mbështesin liderin historik të PD Sali Berisha.

Ka edhe nga ata që i kujtojnë Bashës blindimin e dyerve të selisë kundër demokratëve, gjë që e tregoi edhe protesta e 8 janarit, kur Basha dhe Rama urdhëruan Policinë e Shtetit të sulmonte anëtarët e PD.

Ja disa nga mesazhet e anëtarëve kundër Bashës:

Lexo lajme interesante

You may also like