Prekja e të pasmeve/ Gani Gërmia tallet me Santianën njejtë si me Bucin

by admin
Spread the love

Humoristi i njohur Gani Gërmia, emri i vërtetë i të cilit është Visar Dërmaku, ka zgjedhur sërish që të marrë një qasje mjaft humoristike ndaj një zhvillimi të fundit në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova 2”.

Ai ka bërë shënjestër të ironisë së tij Santiana Malokun, e cila edhe pse ishte parë si një garuese me potencial të lartë për të arritur në finalen e këtij edicioni, pësoi eliminimin në gjysmëfinalen që u zhvillua të premten.

@gani.germia

R.I.P #ganigermia #visardermaku #bigbrothervipkosova

♬ original sound – Shpetim Desku

Në një postim në llogarinë e tij në TikTok, Gani Gërmia vendosi të shoqërojë pamjet e Santiana Malokut — në momentin kur po largohej nga shtëpia pas eliminimit — me një melodi të njohur që ka bërë bujë në TikTok: balada “Jeta prap vazhdoi…” e Eli Malajt.

@gani.germia

#visardermaku #ganigermia #bigbrothervipkosova

♬ original sound – Shpetim Desku

Kjo nuk është hera e parë që Gani Gërmia ka vënë në qendër të humorit të tij konkurrentët e “Big Brother VIP Kosova”.

Ai kishte bërë të njëjtën gjë edhe me Ylli Dërvishin (Bucin), një tjetër pretendent i fortë i spektaklit që u përball me fatin e eliminimit vetëm pak javë para se finalja të mbahet.

Ironia e Gani Gërmisë duket të jetë një koment ndaj strategjisë së lojës së Santianas dhe Bucit, të cilët në sytë e tij si dhe të një pjesë të publikut nuk ia dolën ta përdorin më mirë atë për të arritur deri në fund

The post Prekja e të pasmeve/ Gani Gërmia tallet me Santianën njejtë si me Bucin appeared first on NTV.

You may also like