MPB konfirmon rastin me ndalimin e Drin Ahmetit

by admin
Spread the love

Policia konfirmoi ndalimin e Drin Ahmetit, nipit të Ali Ahmetit dhe pronar i Qendrës Tregtare Soravia. MPB thotë se ka dërguar kallëzim përkatës në Prokurori.

“Sot (30.12.2023) në ora 19:50 në rrugën Samuilova në Shkup, zyrtarët policorë kanë ndaluar automjetin e pasagjerëve “Range Rover” me targa regjistrimi të Shqipërisë, i drejtuar nga D.A. (25) nga fshati Zajas-Kërçovë dhe gjatë kontrollit të automjetit janë gjetur mjete piroteknike”, kanë thënë nga MPB-ja.

Ata shtojnë: “Personi është ndaluar në stacion dhe pas dokumentimit të rastit do të bëhet kallëzimi përkatës”

MARKETINGYou may also like