Fotolajm/ Të garosh me valët: Gara e veturave klasike të bregut të detit

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Një nga ngjarjet më unike në kalendarin e East Yorkshire, “Garo me valët” është rikthyer në Bridlington këtë fundjavë me motoçikleta dhe makina klasike që pushtojnë plazhin për dy ditë argëtimi me benzinë.

Gara unike sjell makina klasike në plazhin Bridlington për garuar dhe dhënë shfaqje, duke mahnitur spektatorët nga automjetet përrallore që nga dekadat e fundit.

Ngjarja falas, e organizuar nga Backfire Promotions, mbylli siparin të dielën e 23 prillit ndërsa garuesit shijuan eksperiencën e “përfshirjes nga dallgët” e South Beach midis orës 10:00 dhe 15:00.


Top Channel

//Google Analytics window.dataLayer = window.dataLayer || [];

function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date());

gtag('config', 'UA-7855069-1');

//Facebook window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId: '1715618661991455', xfbml: true, version: 'v2.10' }); FB.AppEvents.logPageView(); };

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

You may also like