2-vjetori i Duam, një tortë dhe shumë dashuri

by admin
Spread the love

I vogli Duam bën dy vjeç dhe familja e Albanit dhe Miriam u shfaq si rrallë herë e gjitha bashkë në Instagram. Urimet e mamit dhe babit për të voglin nuk kishin si të mos ishin kaq poetike dhe të ëmbla, ndërsa fotot tregojnë gjithë gëzimin që kanë përjetuar në ditën speciale.

“Gëzuar 2 vjetorin i shtrenjti jonë Duam! Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë në këto dy vite të vështira dhe unë e di që dozat e tua të dashurisë do të na i injektosh në shpirt gjithë jetën”, ka shkruar Albani krah dy fotove të publikuara.

Ndërsa Miriami ka zgjedhur të tjera fjalë për të birin: “Gëzuar ditëlindjen tënde të dytë drita e mamit. Do të DUAM sa të kemi frymë”.

Ameli dhe Duam ngjajnë si dy pika uji dhe ne se kishim vënë re deri tani. Mbase ngaqë postimet  e Albanit dhe Miriamit kanë qenë ca më të rralla. Dhe kështu rrallë e për mall, edhe fansat komentojnë gjithë dashuri për ta./revistawho.com

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?

n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;

n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;

t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,

document,'script','//connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');

fbq('init', '940640112677265');

fbq('track', "PageView");

Lajme interesante

You may also like