Vazhdon sot xhiroja e dytë e fazes së Play Off – Shqip

by admin
Spread the love

Kampionati republican i volejbollit në kategorinë e meshkujve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë në fazën e play off-it dhe at të play out.

Në kategorinë e meshkujve sot në program janë: Libero – Liria dhe Vesana Probshtip – Boreci, ndërsa derbi i madh mes dy ekipeve pretendente pë titullin kampion Strumica Nikob – Shkëndija e Tetovës është caktuar të zhvillohet të hënën me fillim në orën 18:00.

Në ndeshjet e ekipeve që luajnë në fazën e play out, sot në program janë tëto takime:UGD Shtip – Universiteti I Tetovës dhe Makedonia Xhio – Petroveci.

Shaban Sinani /KlanMacedonia/

TI RAPORTON!

You may also like