U shpall fituesja e mbrëmjes, Adelina Tahiri i prek të gjithë me fjalët për nënën e saj

by admin
Spread the love

Në mbrëmjen e 11-të të spektaklit “Dance Albania” në Tv Klan, Adelina Tahiri u shpall fituese e mbrëmjes. Kupën e saj të parë këngëtarja ia ka kushtuar nënës së saj pasi në postimin e fundit në rrjetet sociale shfaqet duke e puthur teksa ka shkruar edhe një falenderim për të.

“Faleminderit Mami! Per cdo gje ne jet te falemderoj , per suportin e palodhur qe nga mosha 8 vjecare , qe kurr nuk u lodhe me mua. Nuk eshte e leht te kesh nje vajz kaq kokefort si puna ime dhe te ja dalesh . E di. Falemderit qe te kam.

Faleminderit @filippozara1 per punen e palodhshme qe e ben me shume dashuri dhe durim ! Jam shume e lumtur qe te njof. Faleminderit @dance_albania.tvklan.

Faleminderit @goddess_exclusive per punen e palodhshme , e di qe seshte e leht te punoni ne distanc nga une pa asnje prov , po kjo tregon profesionalizmin qe keni! Falemderit eshte pak tju them.

Faleminderit @sagerimakeup qe me ben te ndjehem e bukur me plot vetbesim , falemderit gjith stafit qe gjithmone jeni te buzeqeshur dhe e beni cdo gje me shume dashuri ! Ju jeni qershia mbi tort”, shkroi Adelina.

You may also like