“Tokio” e La Casa De Papel mahnit me paraqitjen në eventin e njohur

by admin
Spread the love

Aktorja e Money Heist zakonisht shihen me kostume të kuqe së bashku me maskën ikonike të fytyrës Salvador Dali.

Por të martën mbrëma, yjet e serialit hit të Netflix nuk u njohën gjatë një fotokalimi për prezantimin e pjesës së fundit të sezonit të pestë të spektaklit spanjoll, transmeton lajmi.net.

Kryesuesja e magjepsjes në këtë event ishte Ursula Corbero e cila mahniti në tapetin e kuq në arenën Palacio Vistalegre në Madrid.

Drama spanjolle me oktan të lartë, e njohur ndryshe si La Casa de Papel, rikthehet për një vëllim të fundit prej pesë episodesh. Ende e mbërthyer brenda bankës, a do të dalë e gjallë e gjithë banda, jo më pak pasi ata kanë gjithashtu një revoltë pengjeje për t’u marrë.

Seriali televiziv i krijuar nga Álex Pina ndiqet gjerësisht në Netflix me shërbimin e transmetimit që njofton se ‘Money Heist’ ishte seriali më i shikuar në gjuhën jo-anglisht ndonjëherë.

Ursula, e cila luan Tokion në shfaqjen e mbushur me adrenalinë, mahniti në tapetin e kuq me një fustan të zi, i cili tregonte disa të çara të guximshme që plotësonin kornizën e saj të hollë.

Bukuroshja brune i kishte lënë flokët lart dhe i ka aksesuar me disa vathë që bien në sy.


Lexo lajme interesante

You may also like