Të burgosurit në Shutkë i keqësohet gjendja, vdiq pasi arriti në Spital!

by admin
Spread the love

Një të burgosurit të Burgun e Shutkës – të Shkupi, me iniciale V.N.(54) nga Shkupi, i është keqësuar gjendja dhe më pas është dërguar në Spitain e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori”, ku edhe vdiq, transmeton TV21.

“Sipas të denoncuarës, V.N. është keqësuar në burg, ku me veturën e tyre është dërguar në institucionin mjekësor, ku më vonë mjeku konstatoi vdekjen. Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dërguar në obduksion”, qëndron mes tjerash në njoftimin e MPB-së.Artikulli paraprakPak të interesuar për zëvendësimin e policëve në veri
You may also like