Tayna shpenzoi mbi 3 mijë euro për një nga paraqitjet e fundit në Paris

by admin
Spread the love

Reperja shqiptare, Tayna, gjatë këtyre ditëve ka udhëtuar drejt Francës, më sakt gjendet në Paris.

Ajo vazhdon që pas çdo paraqitje e saj të komentohet, shkruan “Kosovarja”.

24 vjeçarja mori vëmendje në disa nga imazhet  efundit ku u shfaqë me një veshje jo të ekspozuar.

Derisa u bë lajm kjo gjë ‘Shqip Closet’ ka zbuluar shifrat marramendëse që arrijnë rrobat që ka veshur Doruntina (emri i vërtetë).

Gjemperi ‘Balenciaga’ kushton hiç më pak se 975 euro, çanta 1550 si dhe në këtë imazh duket më flokë më të gjata që për të arritur një pamje të tillë i duhen 1000 euro.

Në total, dukja e artistes nga Prizreni kap vlerën e 3525 eurove.

Krahas kësaj, Tayna ka zbuluar se është duke punuar në projekte të reja muzikore.


Lajme interesante

You may also like