Takimi spontan në Hasanbeg, shndërohet në pritje madhështore për Selën

by admin
Spread the love

Driton Nebiu, me anë të një postimi në rrjetin social ne Facebook, ka shkruar se themelusit e Aleancës për Shqiptarët janë me Ziadin Selën, ai ka shkruar se ne jemi Aleanca e vërtetë e jo parashutistët politik.

Postimi i plotë

”Me themeluesit, me ata të cilët e nisëm dhe do ta vazhdojmë këtë rrugëtim politik! Ne jemi Aleanca dhe jo parashutistët politik!
Me kryetarin Ziadin Sela.”

You may also like