Sulmuesi i Dortmundit nuk përmbahet në dasmën shqiptare, i dashuri i Loredanës e “djeg” vallen

by admin
Spread the love

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi dhe futbollisti gjerman i Borussia Dortmund, Karim Adeyemi bënë publike lidhjen e tyre para disa muajsh.

Lidhja e tyre duket se vijon të jetë e konsoliduar, teksa së bashku kanë marrë pjesë në një dasmë shqiptare.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet Adeyemi duke kërcyer së bashku me dasmorët e tjerë një ndër këngët më të preferuara në dasmat shqiptare, “Valle Kosovare”.

Loredana më parë ka qenë e martuar me reperin shqptar Mozzik, dhe së bashku kanë një vajzë, Hanën.

@loredanaxfanss 😍 @loredana @Karim.Adeyemi #loredana #loredanazefi #kinglori #kingloritour #wifeytour #wifeytour2023loredana #fyp #fypage #foryoupage #viral #viralvideos #loredanakarim ♬ original sound – loredanaxfanss

Po ashtu në momentin kur këngëtarja bëri publike lidhjen me futbollistin, Mozzik e thumboi hapur Adeyemi, teksa postoi një foto me fanellën e rivalit kryesor të Dortmund, Bayern Munich.

You may also like