PD shigjeton Berishën: Partia e re e non gratave vazhdon serialin e mashtrimeve, sulmon demokratët dhe mbron Dakon (VIDEO)

by admin
Spread the love

Partia Demokratike nuk i ka kursyer akuzat për ish-kryeministrin Sali Berisha. Në një reagim në rrjetet sociale PD thekson se “Partia e re e non gratave vazhdon serialin e mashtrimeve”, duke shtuar se Berisha mbron Vangjush Dakon.

Reagimi i PD:

“Ditë e re, mashtrim i ri. Non grata vazhdoi avazin, sulmo e mashtro Demokratët dhe mbron Vangjush Dakon. Aleanca e Non gratave synon të dëmtojë PD për hallin e tyre.Demokratët e dinë se çdo votë për “Shtëpinë e Ilirit”, ndihmon pazarin e rradhës Meta-RamaAleanca e non gratave të shpallura e të pashpallura, nuk do ta mbajnë peng Shqipërinë. Nëse voton Berishën dhe Metën, mban Ramën.”-shkruan PD.

Video:

Lexo lajme interesante

You may also like