NTP Shkup: E diela ditë jopune për të gjitha biletaritë

by admin
Spread the love

Nga fundjava e ardhshme, e diela do të jetë ditë jo pune për të gjitha biletaritë, përkatësisht nuk do të ketë pika shitëse në detyrë në NTP Shkup, njoftuan nga kjo ndërmarrje.

“Të dielave, si dhe deri më tani, shfrytëzuesit e transportit publik do të mund t’i mbushin kartelat elektronike “Skopska” në cilëndo prej afro 100 pikave të shitjes nga rrjeti dytësor i shpërndarjes së shitjeve të NTP Shkup (markete dhe trafika)”, thonë nga NTP.Artikulli paraprakShaqiri: Më shumë se 90 për qind e teksteve shkollore janë dorëzuar
Artikulli tjetërVlera e Haalandit është një miliard euro, thotë agjentja e tij
You may also like