» Me valle tradicionale dhe elefantë në Indi, si po feston Vitin e Ri Dua Lipa

by admin
Spread the love

Dua Lipa zgjodhi Indinë për të kaluar ditët e fundit të vitit dhe nuk ngurroi të ndante momentet e bukura me fansat.

Ajo ka publikuar foto në rrjetet sociale, ku ka treguar se ka udhëtuar drejt Indisë me familjen e saj. Dua ka vizituar vende të ndryshme në Indi, ku pozoi pranë një elefanti, mbi një kalë dhe u argëtua në një mbrëmje vallëzimi tradicional nga balerinë indianë.
Në mbishkrimin e fotove Dua Lipa shkruan: Ndihem shumë me fat që kam përfunduar vitin këtu në Indi. Faleminderit të gjithë njerëzve të mrekullueshëm këtu, që na kanë treguar kaq shumë dashuri, mirësi, mikpritje dhe bujari. Kjo përvojë kishte një kuptim të thellë. Ndihem me fat që jam në magji me familjen time ku kemi pasur kohë për të eksploruar, rigrupuar, rimbushur dhe filluar nga e para. Gati për vitin e ardhshëm. Një gëzim i tillë!!.

360grade.al

You may also like