La gjyqtarin pa ndienja në tokë, arrestohet futbollisti brazilian

by admin
Spread the love

Një ngjarje aspak sportive ka ndodhur në një ndeshje futbolli në Brazil, shkruan Insporti.

Futbollisti brazilian i Sao Paulo RS, William Ribeiro u arrestua pasi e rrëzoi gjyqtarin e ndeshjes pa ndjenja, duke e goditur në kokë.

Ndeshja në fjalë u braktis më pas pasi forcat e policisë dhe profesionistët mjekësorë ishin në qendër pas incidentit.

Më poshtë pamjet

/Insporti.com

Lajme interesante

You may also like