Kupa e Italisë mbërrin në Romë, shoqërohet nga legjendat e Seria A

by admin
Spread the love

Kupa e Italisë mbërriti pak minuta më parë në qytetin e Romës një ditë përpara finales së madhe mes Fiorentinës dhe Inter që do të luhet këtë të mërkurë në orën 21:00 në “Olimpico” dhe që për publikun shqiptar transmetohet ekskluzivisht në “Shqip 2” në Digitalb.

Kupa u shoqëruan për në Romë nga një “skuadër’ shumë e veçantë.

Në një video të bërë publike nga mediet italiane shihet se një “skuadër” e legjendave të SeriA, duke përfshirë: Luca Toni, Andriy Shevchenko, Ciro Ferrara, Marco Materazzi, Nelson Dida ishin të pranishëm në momentin që Kupa e Italisë mbërriti në Romë.


Top Channel

You may also like