Këngëtarja e njohur shqiptare çmend ndjekësit me format ‘bombastike’

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Këngëtarja e njohur Tyna ka nxitur shumë komente dhe vëmendje në rrjetet sociale pasi ka postuar disa foto të ndryshme nga pushimet e saj aktuale.

Në njërën foto, ajo shfaqet në pistë skie, duke përcjellë një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Ndërsa në fotot e të tjera, Tyna ka postuar pamje nga pishina e brendshme e një hoteli, ku shfaqet e veshur me  bikini, duke treguar fizikun e tonifikuar.

Postimet e saj janë bërë shpejt subjekt diskutimesh dhe komentesh nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke sjellë spekulime për jetën e saj private dhe stilin e saj të jetës.

 

The post Këngëtarja e njohur shqiptare çmend ndjekësit me format ‘bombastike’ appeared first on NTV.

You may also like