Gjoni heq të brendshmet teksa ndodhej në xhakuzi

by admin
Spread the love

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë kthyer ndër personazhet më të komentuara. Ata krahas diskutimeve dhe debateve të shumta me njëri-tjetrin kalojnë kohë edhe duke u argëtuar.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë kur ata kanë kaluar mbrëmjen në xhakuzi në oborrin e shtëpisë teksa nuk kanë munguar as momentet gazmore.

LEXO EDHE KETE

Probleme me familjen dhe tradhti, pse u nda Kiara Tito nga Butrint Imeri?

Njëri prej banorëve që njihet për humorin e tij është Gjon Karrica i cili derisa ndodhej në xhakuzi në një moment ka hequr të brendshmet duke i treguar para kameres.

Kjo ka bërë që banorët e tjetër që ndodheshin me të në xhakuzi të shpërthejnë në të qeshura nga veprimi i tij.

You may also like