E shkujdesur dhe sportive, Bebe Rexha habit ndjekësit me “look-un” e ri

by admin
Spread the love

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundi është fotografuar në aeroportin e Brisbanes, përpara turneut të saj të koncerteve në Australi. Në fotot e siguruara nga DailyMail, 34-vjeçarja ishte veshur shumë thjeshtë, teksa bëri rrugën e saj përmes terminalit e veshur me një një kostum sportive në ngjyrë të zezë. Pa makijazh dhe me flotë e lëshuara në shpinë, këngëtarja pothuajse nuk vu re fare nga fansat e saj pasi kishte pësuar një ndryshim drastik në pamje. Ajo dukej e shpërqendruar nga telefoni i saj ndërsa shkruante duke ecur drejt daljes. Bebe Rexha nisi turneun e saj australian me një koncert në “Tivolit” në Brisbane më 11 nëntor, përpara se të shkonte.

 

The post E shkujdesur dhe sportive, Bebe Rexha habit ndjekësit me “look-un” e ri appeared first on NTV.

You may also like