Dua fiton çmime edhe me korrespondencë… Dhe çfarë çmimesh!

by admin
Spread the love

Ceremonia franceze e ndarjes së çmimeve “NRJ Music Awards”, ka shënuar edicionin e rikthimit këtë vit, teksa në mesin e fitueseve internacional ishte edhe këngëtarja Dua Lipa.

Ajo ka fituar çmimin kryesor të artistëve të huaj duke triumfuar në kategorinë “Artistja Ndërkombëtare e Vitit”.

“Faleminderit dashuritë e mia”, ka shkruar këngëtarja në një foto të publikuar në Instagram.

Dua nuk ishte e pranishme në këtë ceremoni të ndarjes së çmimeve dhe arsyet pse nuk udhëtoi drejt Francës nuk i ka cekur./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like