Don Xhoni injoron keq Noizyn në postimin e fundit, mbështet vetëm Loredanën – Shqip

by admin
Spread the love

Don Xhoni dhe Noizy janë ndër dy reperët më të komentuar.Ata komentohet jashtëzakonisht shumë për përplasjet e tyre virtuale.

Raporti i tyre prej kohësh është i tensionuar e jo rallëherë përmes rrjeteve sociale kanë ironizuar njëri-tjetrin.

Lexo lajme interesante

You may also like