Dj Dagz dhe Einxhel, momente intime mes çiftit më të ri në BBV

by admin
Spread the love

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti më i ri i krijuar në shtëpinë më të famshme shqiptare “Big Brother VIP”.

Gati të gjithë e kanë shijuar suitën e famshme në këtë reality show, por radha i erdhi edhe çiftit të ri.

Çifti ka shkëmbyer puthje.

Dyshja është komentuar shumë në rrjetet sociale e media, pas deklaratës së Einxhelit e cila pas puthjes së parë me Dj e njohur kosovar, Dj Dagz, deklaroi se ka qenë e dehur dhe e mërzitur prandaj ndihej e penduar për puthjen.

Por ndonëse nuk pritej më, çifti ka vazhduar romancën. Është çifti i radhës pas atij mes Donaldit dhe Beatrix Ramosajt, të cilët tash e disa kohë po shijojnë aventurën e re brenda shtëpisë “Big Brother VIP”.

Videoja e dyshes gjatë qëndrimit në suitë, është publikuar para pak minutave në faqen zyrtare të “BBVIP’ nga produksioni.


Lexo lajme interesante

You may also like