Batutat hit të Beniadës vazhdojnë edhe pas daljes nga Big Brother Vip

by admin
Spread the love

Beniada, një nga finalistet e edicionit të parë të Big Brother Vip fitoi dashurinë  gjithë publikut me batutat e saj që s’kishin të paguar.

Na ka dhuruar të qeshura dhe argëtim brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe nuk ka ndaluar as jashtë. Në një intervistë për  Pardon My French, në Top Albania Radio, Beniada ka treguar për angazhimet pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip dhe interesat e saj.

“Mua s’më intereson vetëm bota e modës sepse mendoj që një vajzë ka nevojë edhe për kurse. Kam filluar të bëj kurse për të përmirësuar anglishten, kam filluar të bëj një kurs për aktrim sepse dua të jem e realizuar në 316 gradë,” tha Beniada duke na dhuruar kështu batutën e radhës.


Lexo lajme interesante

You may also like