Aktori turk me origjinë shqiptare tregon çmimin për të shkuar në Shqipëri

by admin
Spread the love

Njëri nga aktorët më të preferuar turq për shikuesit shqiptar është Kivanç Tatlitug dhe vlen të përmendet se ai është me origjinë shqiptare.

Ai u bë i njohur falë roleve të tij në seriale të ndryshme por nga ne më së shumti njihet për rolin e “Mehmetit”.


Lexo lajme interesante

You may also like