Ylli Manjani shpërthen keq ndaj Bashës: Ja e ardhmja, qelbësirë e ardhme, ky është fundi politik i Lulzim Xhelal Bashës

by admin
Spread the love

Protesta e sotme e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha, ka shkaktuar tensione, Lulzim Basha ka kërkuar ndihmën e Kryeministrit Edi Rama, ku policia ka përdorur gaz lotsjellës në mënyrë që turma të shpërndahej, transmeton Lajme.al.

Të shumtë kanë qenë reagimet ndaj këtij akti të turpshëm, ku sjellim dhe reagimin e ish-ministrit të drejtësisë Ylli Manajni, ku me anë të një reagimi të Facebook, Manjani ka shpërthyer me tone të ashpra, duke i quajtur qelbësirë e ardhme, ku sipaj tij ja ku është prova që shihet q artë.

Reagimi i Manjanit:

Ja e ardhmja!!!
Ptu! Qelbësirë e ardhme!
Ky është fundi politik i Lulzim Xhelal Bashës. Jo se nuk e dinim, por kjo është prova”, shkruan Manjani.

Lexo lajme interesante

You may also like