Vdes aksidentalisht 16-vjeçari nga Kosova në Gjermani

by admin
Spread the love
Një 16-vjeçar me prejardhje nga fshati Peran i Podujevës ka humbur jetën aksidentalisht në Gjermani, njofton kryetari i Podujevës Shpejtim Bulliqi.

Bulliqi ka shpreh ngushëllime për vdekjen e të miturit, teksa bëhet e ditur se varrimi i tij do të bëhet nesër në orën 15:00 në varrezat e fshtatit Peran.

Postimi i tij i plotë:

Më pikëlloi shumë lajmi për vdekjen tragjike të djaloshit 16 vjeçar, Roni Mustafa, nga fshati Peran i Podujevës, i cili humbi jetën aksidentalisht në Gjermani, ku edhe jetonte bashkë me familjen e tij.

Në këto momente pikëllimi, ndaj dhimbjen me familjen Mustafa dhe gjithë farefisin.

Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta për këtë humbje të madhe familjes Mustafa dhe gjithë atyre që e kanë njohur të ndjerin!


Lexo lajme interesante

You may also like