Valdrin Sahiti ia publikon një video interesante Elvana Gjatës

by admin
Spread the love

Artistja shqiptare sot feston ditëlindjen.

Ndërkohë, Elvana Gjata mori urime të shumta nga miqtë, kolegët, bashkëpunëtorët dhe fansat e saj.

Një urim nuk kishte se si mos ta bënte, bashkëpunëtori dhe miku i saj, dizajneri i modës Valdrin Sahiti.

Ai ka ndarë disa momente kur kanë punuar bashkë me këngëtaren e cila shihet me veshjet e ndryshme të punuara nga ai.

Një video e këngëtares merr vëmendja e cila shihet se është xhiruar nga lart teksa i ka ekspozuar gjoksin joshës dhe pjesën e tonifikuar të barkut.

Postimi i dizajnerit në vazhdimësi, përmban edhe disa video tjera me të cilat ai ka zgjedhur t’i urojë ditëlindjen.


Lexo lajme interesante

You may also like