Trajneri i Southamptonit i falet biznesmenit serb: Duam të firmosim me Armando Brojën

by admin
Spread the love

Trajneri i Southamptonit, Hasenhutl, ishte në konferencën për shtyp para ndeshjes që do të kenë në Kupë ndaj Swansesa.

Tekniku është shprehur se dëshiron që Armando Broja të jetë përgjithmonë pjesë e Southampton, ndërsa për të arritur deri në këtë pikë kërkon ndihmën e biznesmenit serb që ka blerë së fundmi skuadrën.

“Presidenti i ri do të na e mundësojë. Strategjia jonë është që në këtë merkato të dimrit të punojmë për atë lojtarë që normalisht do të donim që të firmosnin në verë. Ne kemi mundësinë dhe shembujt më të mirë janë Armando Broja dhe Livramento. Kjo është rruga që ne duhet të shkojmë”, tha Hasenhutl.

Lexo lajme interesante

You may also like