Terror në shtëpinë e ish-mesfushorit të Juves, grabitësit lidhin me litar tre femra dhe grabisin 300 mijë euro

by admin
Spread the love

Një e dielë vërtet për tu harruar për mesfushorin e Nice Mario Lemina, ndërsa mesfushori ishte i grumbulluar me përfaqësuesen e Gabonit, tre hajdutë të armatosur hynë në shtëpinë e tij ku në banesë ndodheshin tre nga anëtarët e familjes së tij, përfshirë partneren Fanny Neguesha dhe kanë kërcënuar dhe lidhur tre vajzat e pranishme.

Keqbërësit dyshohet se kanë grabitur bizhuteri, veshje dhe artikuj prej lëkure për një vlerë totale prej rreth 300,000 euro. Lemina, shumë i tronditur, i ka kërkuar ndërkohë, trajnerit Patrice Neveu të mos luante ndeshjen e ardhshme kualifikuese në Katar 2022 kundër Angolës.

Keqbërësit dyshohet se kanë grabitur bizhuteri, veshje dhe artikuj prej lëkure për një vlerë totale prej rreth 300,000 euro

Lajme interesante

You may also like