» Të veshur kuq e zi! Nga Arbana Osmani deri te Bes Kallaku ja kush ishin disa nga VIP-at shqiptar që mbështetën kombëtaren në stadium

by admin
Spread the love

Shqipëria triumfoi mbrëmjen e djeshme kundër Çekisë me rezultatin 3-0, dhe është shumë pranë për të siguruar për të dytën hërë kualifikimin në Europian.

 

Në një stadium të mbushur plot me tifozë të veshur kuq e zi, nuk kanë munguar as disa prej personazheve të njohur shqiptarë që mbështetën kombëtaren tonë.

Disa prej tyre ishin moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe bashkëhsorti i saj Eduard Grishaj, Zaimina Vasjari, Eva Murati, Arbër Hajdari, Bes Kallaku, Eraldo Rexho, Turjan Hysko, Romeo Veshaj, Elgid Doda, Leonora Jakupi dhe shumë e shumë personazhe të tjerë të cilët me krenari postuan foto nga stadiumi në mbështetje të Shqipërisë.

  

 

 

360grade.al

You may also like