Tayna tregon sekretin e vetëbesimit dhe bukurisë së saj

by admin
Spread the love

Tayna është njëra ndër rep artistet e para më të dëgjuara e të pëlqyera në vend.

Tayna komentohet shumë në çdo paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Çdo postim në rrjete sociale, apo edhe qoftë lëvizja më ë vogël e saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet nga të gjithë.

Së fundmi Tayna ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj dhe një ndër pyetjet që ka marrë më së shumti vëmendje ishte kjo:

“Pse je kaq e bukur dhe ke vetëbesim? Pse unë nuk mund të jem kështu?”

Ishte njëra ndër pyetjet që iu është bërë këngëtares.

Përgjigja ishte akoma edhe më interesante.

“Ti veçse je e bukur, (Të gjithë janë) sekreti është të besojnë në të.” – ka përfunduar Tayna. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like