Swift shkëmben puthje në fushë pas fitores së dashurit në Super Bowl

by admin
Spread the love

E rrethuar nga tifozë futbolli dhe kamera, Taylor Swift shkëmbeu një puthje në fushë me të dashurin Travis Kelce, pasi ylli i futbollit amerikan fitoi për të dytën herë me radhë në Super Bowl.

Miliona amerikanë ishin mbledhur për të parë ndeshjen e kampionatit, e cila vuri gjithashtu në qendër të vëmendjes, romancën e Swift me Kelcen, transmeton rtv21.tv.

Këngëtarja, aktualisht në mes të turneut të saj miliardë dollarësh Eras, ka qenë e rregullt në lojërat e Kelce që nga paraqitja e saj e parë në NFL në shtator.

Një sondazh i kohëve të fundit nga Universiteti Seton Hall në Nju Xhersi zbuloi se rreth 21% e amerikanëve, dhe 41% e 18-34-vjeçarëve, që planifikonin të shikonin Super Bowl-in e këtij viti thanë se prania e Swift-it ndikoi në vendimin e tyre ose të dikujt në familja e tyre të cilët zgjodhën të shikonin ndeshjen./21Media

You may also like