Struga Trim Lum – Swift Hesperange, më 10 gusht, te Kampi stërvitor i FFM-së – Shqip

by admin
Spread the love

Ndeshja e turit të tretë eliminatorë në kuadër të Ligës së Konferencës midis Struga Trim Lum dhe Swift Hesperange, nuk do të luhet në arenën “Todor Proeski”.

Kështu ka vendosur Institucioni më i lartë i futbollit europian, sipas të cilëve fusha e stadiumit “Todor Proeski” nuk i përmbush aspak kriteret e kërkuara nga ana e tyre, andaj është marrë vendim që ndeshja midis Struga Trim Lum dhe Swift Hesperange të zhvillohet në stadiumin pranë Qendrës Sportive “Petar Milloshevski” tek FFM.

Ndeshja e parë e turit të tretë midis Struga Trim Lum dhe Sëift Hesperange do të zhvillohet me datë 10 gusht me fillim në ora 17:00.

You may also like