Skënderbeu-Dinamo/ Ekipi kryeqytetas është optimist për ndeshjen me korçarët

by admin
Spread the love

Skënderbeu dhe Dinamo do të luajnë për llogaritë e javës së 6 ditën e diel në orën 16:45.

Përpara sfidës trajneri i Bluve të kryeqytetit, Bledi Shkëmbi dhe futbollisti Redon Mihana janë shfaqur para kamerave duke treguar pritshmëritë për sfidën ndaj korçarëve. Fillimisht tekniku 42 vjeçar u shpreh se do mundohemi të rikthehemi në rrugën e fitoreve pas humbjes së javës së kaluar.

Më pas, i riu i talentuar Redon Mihana me bindje të plotë theksoi përgatitjen e skuadrën dhe se do të luajnë ndaj Skënderbeut vetëm për 3 pikët.

Skënderbeu dhe Dinamo vijnë të dyja pas humbjeve dhe kjo sfidë është e rëndësishme për të dalë nga situata negative ku ndodhen.


Top Channel

Lajme interesante

You may also like