Sara tregon çfarë dhurate i bëri nëna e saj Pm-it në takimin e parë – Shqip

by admin
Spread the love

22:31 | 25 Shkurt 2022

Sara, Pm

Gjatë spektaklit të sotëm Sara zbuloi se Pm ka takuar rastësisht nënë e saj.

Cifti tashmë po shijon lidhjen e tyre edhe jashtë shtëpisë së Big Big Brother Vip, shkruan lajmi.net.

Sara dhe Dj Pm kanë marrë zemrat e publikut si çifti më simpatik i këtij edicioni të BBV.

Ata deklaruan sonte në Post BigBrother se vazhdojnë të jenë bashkë dhe të lumtur, madje Sara zbuloi se Pm e ka takuar nënën e saj teksa Pm po e përcillte Sarën deri në kufirin Kosovë-Shqipëri.

Ajo zbuloi se nëna e saj i ka dhënë PM një qokollatë dhe një pije në takimin e parë./Shqip

Lexo lajme interesante

You may also like