Reagimi epik i Yll Limanit pasi Beniada ja ndërroi emrin në “Ydhi Dhimani”

by admin
Spread the love

Modelja Beniada Nishani e cila quhet edhe si ëmbëlrisa e shtëpisë së famshme për pozitivitetin që ka, e që sërish ka bërë të qeshnin të gjithë brenda si dhe të reagoj publiku.

Banorja e BBV me prejardhje nga Durrësi por që në moshën 3 vjeçare me banim në Itali, shpesh është bërë ‘hit’ në rrjetet sociale për shkak të shqiptimit të vështirë të fjalëve shqipe, shkruan “Kosovarja”.

Pas emrit të Butrintit, Beniada ka ngatrruar edhe emrin e këngëtarit Yll Limani duke i thënë Ydhi Dhimani.

Pasi u bë virale video ku ajo shprehet ashtu ka reaguar edhe vet Ylli i cili e ka marrë me shumë sportivitet duke e ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Prej sot emrin e kam Ydh Dhimani”, ka shkruar ai.

 


Lexo lajme interesante

You may also like