Publikohen fotografi të reja nga fejesa e Robin Krasniqit dhe Marigonës – Shqip

by admin
Spread the love

20:38 | 17 Nentor 2021

Dyshja ka kohë që janë komentuar për lidhje dashurie.

Megjithatë, Robini dhe Marigona së fundmi e kanë bërë publike mardhënien e tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti më i ri në showbizin shqiptar tashmë janë fejuar dhe kanë publikuar momente nga fejesa.

Marigona Krasniqi, ka postuar imazhe në rrjete sociale ku ka konfirmuar se përveç lidhjes ata janë edhe të fejuar.

Ndryshe, boksieri, Robin Krasniqi ka qenë i fejuar edhe me modelen, Heidi Lushtaku dhe nuk ka shumë kohë që dyshja i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin duke mos u ditur arsyeja./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like