Pamjet/ Sara i drejtohet ish-partnerit: Ne mund t’i kishim bërë dramë

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Endrik Beba dhe Sara Gjordeni kanë zhvilluar së fundmi një bisedë në Big Brother VIP Albania 3.

Duke qenë se kanë pasur një histori bashkë shumë vite më parë, këngëtari iu drejtua se po shohin vetëm si ish-i i saj.

Modelja e njohur nga ana tjetër theksoi se nuk dëshiron të bëjë telenovela, pasi kishte mundur të krijonte një histori këtu.

“Nëse ka pasur një trekëndësh që ishte shumë i fortë dhe të shiste histori këtu, do ishim unë ti dhe Bardhi. Dhe nëse do kishim luajtur këtë”, tha ajo.

Ajo në tjetrën anë shtoi: “Nëse do të donim të krijonim një histori, do të bënim drama të tre. Kemi pasur mundësi t’i lëmë në hije me një dramë, super telenovelë”.

Sara ka deklaruar se ka qenë e fejuar me Endrikun dhe se kjo ndodhi në 2015.

E njëjta tani ka nisur një lidhje të re me reperin nga Kumanova, Bardhin.

The post Pamjet/ Sara i drejtohet ish-partnerit: Ne mund t’i kishim bërë dramë appeared first on NTV.

You may also like